dodatek do muratora

Nowości do łazienki

Urządzenia do małej łazienki

Przegląd urządzeń do małej łazienki

Większość z nas ma małą łazienkę. Jej urządzenie nie jest łatwe – trzeba szukać urządzeń kompaktowych i takich o nieco mniejszych rozmiarach niż standardowe, a także specjalnych rozwiązań do małych łazienek. Zobaczcie, co proponują producenci.
Łazienkowe pomysły ułatwiające życie

Łazienkowe pomysły ułatwiające życie

Kto z nas nie lubi udogodnień? Zwłaszcza dziś, gdy jesteśmy zabiegani, każde rozwiązanie, które skraca lub ułatwia codzienne czynności, jest na wagę złota. Pokazujemy nowinki, dzięki którym montaż urządzeń łazienkowych będzie prostszy, zajmie mniej czasu i nie spowoduje bałaganu.
Luksusowy natrysk

Luksusowy natrysk

Miłośnicy kąpieli pod prysznicem docenią nowości. Należą do nich między innymi wygodne i łatwe do utrzymania w czystości kabiny prysznicowe, płaskie brodziki o właściwościach antypoślizgowych, odpływy liniowe i brodziki pod wymiar, a także cała gama baterii prysznicowych. 
Kąpiel w dobrym nastroju

Kąpiel w dobrym nastroju: funkcjonalne wanny i baterie wannowe

Producenci wprowadzają produkty zapewniające nam dobre samopoczucie w czasie kąpieli. Do wyboru mamy funkcjonalne wanny, w których mogą wziąć kąpiel dwie osoby jednocześnie. Są też takie o nietypowych wymiarach i coraz wymyślniejszych kształtach.
Urządzenia do zadań specjalnych

Wygoda i bezpieczeństwo w łazience: urządzenia do zadań specjalnych

Oprócz produktów kierowanych do szerszej grupy odbiorców są też kolekcje stworzone z myślą o dzieciach oraz osobach starszych i niepełnosprawnych ruchowo. Produkty te są łatwiejsze w użytku. Niektóre z nich mają zmienione wymiary, proporcje albo funkcje, tak aby spełniać specjalne potrzeby.
Płytki na ściany i podłogę

Najpiękniejsze płytki na ściany i podłogę łazienki

Wśród nowości płytkowych widać kontynuację trendów z poprzednich lat, ale kolorystyka i dostępne formaty mogą zaskakiwać. Nadal widoczne są inspiracje naturą. Znajdziemy motywy roślinne i oryginalne odwzorowania przyrody. Dla miłośników surowych aranżacji producenci przygotowali płytki imitujące beton.  
Do łazienki stylowej

W stylowej łazience: wyposażenie w stylu retro

Nie każdy marzy o nowoczesnej łazience urządzonej zgodnie z najnowszymi trendami. Są osoby, które inspiracji szukają w bliższej lub dalszej przeszłości. Producenci dostrzegli ten trend i każdego roku wypuszczają nowe serie produktów wyglądających jak te sprzed kilku wieków.