cykle tematyczne
rekomendacje

Rekomendacje Muratora

Budowa czy remont domu lub mieszkania to skomplikowany proces, który często wymaga pomocy specjalistów z różnych branż. Aby go choć trochę ułatwić przedstawiamy cykl Muratora: REKOMENDACJE. 
koszty-instalacje

Ile zapłacisz za instalacje w domu

Szacunkowy budżet inwestycji przyda się każdemu budującemu i remontującemu. Dla naszych Czytelników sprawdzamy, na jaki wydatek należy się przygotować, gdy chcemy zainstalować pompę ciepła, kominek, kolektory oraz inne nowoczesne urządzenia i instalacje.
wazne-wybory-cykl

Ważne wybory

Każdy inwestor musi podjąć na różnych etapach budowy i wykończenia domu wiele ważnych decyzji, które rzutują na późniejsze użytkowanie budynku. Radzimy, jak podjąć szybką i rozsądną decyzję.
dom-jak-nowy

Dom jak nowy

Chcesz wyremontować mieszkanie? Zastanawiasz się nad możliwościami modernizacji starego budynku? Nie wiesz, jak się zabrać do adaptacji poddasza? Ten cykl jest przeznaczony dla Ciebie!
przed-wyborem-projektu

Uwaga na błędy w projekcie!

Jaki projekt wybrać, żeby dom i wszystkie jego pomieszczenia spełniały najważniejsze potrzeby mieszkańców? Tajniki racjonalnego projektowania i urządzania wnętrz zdradzają architekci i architekci wnętrz.