Do łazienki stylowej

Monika Ochnik
Monika Ochnik

Nie każdy marzy o nowoczesnej łazience urządzonej zgodnie z najnowszymi trendami. Są osoby, które inspiracji szukają w bliższej lub dalszej przeszłości. Producenci dostrzegli ten trend i każdego roku wypuszczają nowe serie produktów wyglądających jak te sprzed kilku wieków. Wśród nich znajdziemy między innymi armaturę w kolorze starego złota, ceramikę wyglądającą jak z czasów Ludwika XIV, płytki ścienne inspirowane antycznymi wzorami, tapety z pięknie odwzorowanymi pejzażami przypominające te z XIX w., a także meble w duchu baroku.

Do łazienki stylowej

Wiejskie klimaty. Białe ściany z widocznymi przetarciami oraz płytki imitujące stare deski pokryte farbą nadadzą pomieszczeniu klimat rustykalny. Biel ożywią niebieskie i czerwone dekory roślinne. Płytki ścienne mają nietypowy format 20 x 60 cm, a podłogowe – 45 x 45 cm.
Ceramika Paradyż, kolekcja Antico, cena: 68 zł/m2 (20 x 60 cm)

fot. CERAMIKA PARADYŻ

W artykule znajdziesz:

  • dekoracyjne płytki ceramiczne, które pasują do łazienki retro
  • armaturę łazienkową w starym stylu
  • ceramikę inspirowaną antykiem i barokiem
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Nowości do łazienki Tekst Monika Ochnik
warto przeczytać
tematy z okładki
Optymalne ocieplenie
Czy warto ocieplić ściany grubszą warstwą izolacji niż przewidziana w projekcie domu? Sprawdzamy, czy w każdej sytuacji się to opłaca.
IZOLACJA TERMICZNA
Jak urządzić nieduży salon
Wprawdzie niewielki salon skazuje nas na pewne ograniczenia, ale może też mieć niepodważalne zalety. Przede wszystkim jest przytulny, a to...
ARANŻACJA SALONU