Luksusowy natrysk

Monika Ochnik
Monika Ochnik

Miłośnicy kąpieli pod prysznicem docenią z pewnością nowości oferowane przez producentów. Należą do nich między innymi wygodne i łatwe do utrzymania w czystości kabiny prysznicowe, płaskie brodziki o właściwościach antypoślizgowych, antygrzybiczych i antybakteryjnych, odpływy liniowe i brodziki pod wymiar, a także cała gama baterii prysznicowych o ciekawych funkcjach. Cyfrowy zestaw prysznicowy zapamięta naszą ulubioną temperaturę wody, a ekologiczna bateria prysznicowa z diodą LED ostrzeże nas, kiedy zużyjemy zbyt dużo wody. Nowe baterie prysznicowe mają też nowy rodzaj strumienia – kaskadowy, a także podświetlenie LED.

Kolorowy panel prysznicowy. Ma dwa rodzaje strumienia (deszczowy i kaskadowy) regulowane przyciskiem oraz oświetlenie LED-owe, które zmienia kolory pod wpływem temperatury wody. Jest dostępny we wszystkich kolorach palety RAL. Panel ma wysięg 48 cm i jest wykonany z aluminium.
Corsan, panel LED Kaskada, cena: 949 zł

fot. CORSAN

W artykule znajdziesz:

  • nowoczesne i funkcjonalne kabiny prysznicowe oraz płaskie brodziki
  • baterie prysznicowe wyposażone w przydatne funkcje
  • nietypowe odpływy liniowe
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Nowości do łazienki Tekst Monika Ochnik
warto przeczytać
tematy z okładki
Optymalne ocieplenie
Czy warto ocieplić ściany grubszą warstwą izolacji niż przewidziana w projekcie domu? Sprawdzamy, czy w każdej sytuacji się to opłaca.
IZOLACJA TERMICZNA
Jak urządzić nieduży salon
Wprawdzie niewielki salon skazuje nas na pewne ograniczenia, ale może też mieć niepodważalne zalety. Przede wszystkim jest przytulny, a to...
ARANŻACJA SALONU