dodatek do muratora

Urządzamy kuchnię

Nowoczesna, czyli funkcjonalna

Kuchnia nowoczesna, czyli funkcjonalna

Zmieniają się trendy wnętrzarskie, rozwiązania proponowane przez producentów i architektów, styl życia. Nie zmienia się to, że kuchnia jest sercem domu. Wszyscy chcielibyśmy, aby była funkcjonalna.
Przechowywanie produktów

Nowoczesne patenty, jak urządzić praktyczną kuchnię

Tajniki wygodnego urządzania kuchni zdradza architekt wnętrz. Sprawdź, jak zaplanować zabudowę kuchenną, jak zagospodarować narożniki, a także co trzeba wiedzieć, wybierając lodówkę.
Wygodne gotowanie i łatwe wypieki

Wygodne AGD w kuchni: wybieramy piekarnik, płytę grzewczą i kuchenkę mikrofalową

Bogaty asortyment urządzeń do gotowania i pieczenia kusi oraz oferuje niezwykłe możliwości. Jak spośród wielu wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu i czym pamiętać, wyposażając kuchnię?
Trwałe i wygodne blaty

Przegląd materiałów na blat kuchenny

To na nich przygotowujemy posiłki, przy nich spędzamy czasem kilka godzin w ciągu tygodnia. Jak zapewnić sobie wygodę pracy? Na jakie materiały warto postawić, wybierając blat kuchenny?
Zmywanie bez wysiłku

W funkcjonalnej kuchni – zmywarka i zlewozmywak

W zmywaniu na razie jeszcze nie wyręczają nas roboty, ale są urządzenia, dzięki którym ten niezbyt przyjemny obowiązek może być mniejszym utrapieniem.
Modna, czyli jaka?

Modna kuchnia, czyli jaka?

Jasna czy ciemna? Biała czy kolorowa? Jakie materiały są teraz na czasie? Trendy aranżacji kuchni są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie.