Wygodne gotowanie i łatwe wypieki

Matylda  Gruman
Matylda Gruman

Bogaty asortyment płyt grzewczych, piekarników i kuchenek mikrofalowych kusi i oferuje niezwykłe możliwości. Jak spośród wielu urządzeń wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? O czym pamiętać, wyposażając kuchnię? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

Sprzęty do obróbki termicznej stanowią ważny element wyposażenia kuchni. To dzięki nim nie żywimy się wyłącznie kanapkami czy sałatkami. Możemy przygotowywać dania i napoje na ciepło – piec, opiekać, grillować, gotować na parze, odgrzewać. Gdy decydujemy się na urządzenia nowszej generacji, z odpowiednimi funkcjami, oszczędzamy czas, minimalizujemy wysiłek wkładany w pracę, wydobywamy prawdziwy smak potraw, dbamy o zdrowie. Dlatego warto dobrze wybrać AGD do swojej kuchni.

fot. Bernard Białorucki, Projekt: Qbik Design

W artykule znajdziesz:

  • rady, co należy sprawdzić i na co zwracać uwagę przy zakupie urządzeń do obróbki termicznej posiłków
  • podpowiedzi, kiedy warto wybrać AGD wolno stojące, a kiedy sprzęty do zabudowy
  • charakterystykę możliwości i funkcji nowoczesnych kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, szuflad grzewczych oraz kuchenek mikrofalowych
  • zdjęcia omawianych urządzeń
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Urządzamy kuchnię Tekst Matylda Gruman
warto przeczytać
tematy z okładki
Optymalne ocieplenie
Czy warto ocieplić ściany grubszą warstwą izolacji niż przewidziana w projekcie domu? Sprawdzamy, czy w każdej sytuacji się to opłaca.
IZOLACJA TERMICZNA
Jak urządzić nieduży salon
Wprawdzie niewielki salon skazuje nas na pewne ograniczenia, ale może też mieć niepodważalne zalety. Przede wszystkim jest przytulny, a to...
ARANŻACJA SALONU