Jeden sprzęt do kilku zadań

Narzędzia wielofunkcyjne

Radosław Murat
Radosław Murat

Chcesz sprawić gwiazdkową niespodziankę mężowi, tacie, bratu lub koledze? Zajrzyj do sklepu z narzędziami i kup któreś z narzędzi wielozadaniowych. To prezent pomysłowy i praktyczny.

Multinarzędzia do różnych zastosowań.jpeg
Zamiast zagracać dom wieloma rozmaitymi narzędziami, lepiej kupić kilka sprzętów wielofunkcyjnych. Nie są to urządzenia dla profesjonalistów, ale amatorom majsterkowania mogą z powodzeniem wystarczyć fot. BLACK & DECKER

Profesjonalista potrzebuje zaledwie kilku, za to specjalistycznych narzędzi, zapalony majsterkowicz obrasta narzędziami jak kamień mchem, a co ma zrobić człowiek z rzadka sięgający po młotek, piłę lub wiertarkę? Można mu zaproponować kilka narzędzi wielofunkcyjnych, które zastąpią bogaty park maszynowy, na którego skompletowanie trzeba mieć znaczne fundusze, a na przechowywanie - oddzielne pomieszczenie.

W artykule znajdziesz:

  • Prezentację kilku typów narzędzi mogących służyć do różnych zastosowań
  • Koszty takich narzędzi
  • Omówienie korzyści płynących z ich stosowania
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 12/2019 Tekst Radosław Murat
warto przeczytać
tematy z okładki
Perfekcyjnie bez względu na kolor
Malowanie nie jest trudne, nie trzeba być fachowcem, żeby sobie z nim poradzić. Grunt to dobrze się przygotować. Co warto...
MALOWANIE ŚCIAN
Z półki na półkę
Ażurowa konstrukcja schodów wspornikowych wygląda lekko i nowocześnie. Nie dzieli optycznie wnętrza i dobrze się prezentuje w otwartej strefie dziennej.
SCHODY METALOWE