Udana metamorfoza

Łazienka w betonowo-drewnianej odsłonie

Krzysztof Zięba
Krzysztof Zięba

Noworoczne postanowienie, by wyremontować niefunkcjonalną i brzydką łazienkę, wbrew początkowym obawom zaowocowało satysfakcjonującym efektem, a autorowi przyniosło wyróżnienie w konkursie Remont Roku 2018.

Pan Jakub, inżynier, pracuje jako konstruktor samochodów, a po godzinach zajmuje się między innymi stolarstwem. W portfolio ma zarówno zabawki edukacyjne, jak i meble. Dysponuje profesjonalnymi narzędziami. Zdecydował się na śmiały, raczej surowy w wyrazie projekt, w którym dominował beton.

Od pierwszych szkiców projektant przeszedł do komputerowych wizualizacji, wreszcie do modeli. Wykonane z tektury, a ostatecznie z odpadów płyt wiórowych półeczki i wieszaki przykleił taśmą dwustronną w łazience – przyszli użytkownicy mogli sprawdzić, czy rozwiązania będą dla nich wygodne.

W artykule znajdziesz:

  • opis i zdjęcia z remontu łazienki wyróżnionego w konkursie Remont Roku 2017
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 1/2019 Tekst Krzysztof Zięba
Zdjęcia archiwum inwestora
warto przeczytać
tematy z okładki
Na jasnym i ciepłym poddaszu
Laureatami konkursu „Czyste powietrze z Muratorem” w kategorii „Poddasze” zostali właściciele domu w Popławach. Relacjonujemy przebieg prac związanych z realizacją...
ADAPTACJA PODDASZA
Domy solarne
Czy dom może być ogrzewany wyłącznie energią słoneczną? Czy można zrezygnować z energii pochodzącej z paliw kopalnych bądź z energii...
OGRZEWANIE DOMU