Konkurs Remont Roku

Najlepsze remonty 2018

Anna Okołowska
Anna Okołowska

Ich efekty są zaskakujące i inspirujące. Przekonują, że wyobraźnia plus konsekwencja mogą zdziałać cuda. Nagrodziliśmy najlepsze remonty nadesłane na nasz konkurs. Zobaczcie Państwo, jak pięknie można oswajać przestrzeń i dawać jej nowe życie.

Najlepsze remonty.jpeg

Spośród 331 zgłoszeń realizacji, które nadesłano na konkurs do 15 grudnia 2018 r., jury wyłoniło trzech laureatów nagród głównych i przyznało pięć wyróżnień w czterech kategoriach: Poddasze, Wnętrze, Przebudowa, Termomodernizacja.

Najważniejszymi kryteriami były funkcjonalność i estetyka. Jury zwracało także uwagę na remonty przeprowadzane z poszanowaniem historii miejsca, troskę o zachowanie elementów ją przywołujących. Konkurowały ze sobą zgłoszenia znacznie różniące się nakładami finansowymi. Wygrywały także te o niewielkich budżetach, dowodząc, że najważniejszy w tworzeniu interesującej przestrzeni jest ciekawy projekt, z charakterem.

Jury nie zawsze było jednomyślne. Obrady bywały burzliwe. Nie będziemy zdradzać kulisów, po prostu przedstawimy nagrodzone remonty.

zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 4/2019 Tekst Anna Okołowska
tematy z okładki
Bezpieczna wentylacja w czasie epidemii i po niej
Do wszystkich miejsc, w których przebywają ludzie, trzeba dostarczać świeże powietrze, przynajmniej do oddychania. Dlatego systemy wentylacji mamy dzisiaj wszędzie...
REKUPERATOR