Maja w ogrodzie jesienią i zimą

Z pomocą książki „Maja w ogrodzie – jesień/zima” z powodzeniem założysz swój pierwszy ogród, zasięgniesz jedynej w swoim rodzaju inspiracji, wprowadzisz w ogrodzie zmiany ilościowe i jakościowe, pokonasz szkodniki i wszelkie choroby roślin.

Autorka książki, najbardziej znana w Polsce propagatorka pielęgnacji zieleni – Maja Popielarska, podpowiada w niej, jak uczynić ogród efektownym także jesienią. Po przeczytaniu będziesz wiedział, jak bezpiecznie przygotować go do zimy, by wiosną rozkwitł najpiękniej, jak to możliwe. W książce znajdziesz:

  • rady, jak ochronić rośliny przed szkodnikami oraz chorobami i jak je zwalczać,
  • pomysły na aranżację przydomowej przestrzeni,
  • wskazówki, jak zabezpieczyć kwiaty i krzewy, żeby bezpiecznie przetrwały zimę,
  • informacje o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki,
  • podpowiedzi, co zrobić, by ogród lub inny pielęgnowany przez nas kawałek zieleni pięknie się prezentował o każdej porze roku.

Premiera jesienno-zimowej części porad i cennych informacji Mai Popielarskiej na temat uprawy ogrodu dla początkujących i zaawansowanych odbyła się 30 czerwca 2019.

Patronat medialny nad książką „Maja w ogrodzie – jesień/zima” objął serwis internetowy Murator.pl.

fot. Materiały prasowe
Wydanie: Murator 8/2019
warto przeczytać
tematy z okładki
Ogrzewanie podłogowe
Nowoczesne urządzenia grzewcze wytwarzają ciepło o niskich parametrach, więc w instalacjach przez nie zasilanych najlepiej sprawdza się ogrzewanie płaszczyznowe. W...
OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Podstawowe zasady zestawiania kolorów
Nie jest tajemnicą, że udane zestawienie kolorów to klucz do pięknych wnętrz. Prezentujemy podstawowe zasady rządzące kolorami. Może dzięki lekturze...
FARBY DO WNĘTRZ