FORUM TERMOMODERNIZACJA 2019

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE) zaprasza 3 kwietnia 2019 na kolejne – już 19! – spotkanie FORUM TERMOMODERNIZACJA, które odbędzie się pod hasłem „Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa".

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych po raz kolejny zaprasza na Forum TERMOMODERNIZACJA przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu.

Podczas tegorocznej edycji konferencji wśród poruszanych tematów znajdzie się bardzo aktualne zagadnienie, jakim jest racjonalne wykorzystanie potencjału energetyki odnawialnej w celu poprawy efektywności i ograniczenia emisji zanieczyszczeń w sektorze budownictwa.

Wykorzystanie źródeł odnawialnych do zasilania w energię budynków nowych jak i modernizowanych jest obecnie pożądane a często wręcz nieuniknione. Ważne jest jednak aby podejmowane działania były zasadne, spójne, długofalowe. W czasie trwania forum postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie jaki jest potencjał zastosowania źródeł odnawialnych do zasilania budynków poddawanych termomodernizacji. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

  Forum TERMOMODERNIZACJA 2019

  3 kwietnia 2019, budynek Tower-Service

  ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie

Forum termomodernizacja
fot. materiały prasowe
warto przeczytać