FORUM TERMOMODERNIZACJA 2019

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE) zaprasza 3 kwietnia 2019 na kolejne – już 19! – spotkanie FORUM TERMOMODERNIZACJA, które odbędzie się pod hasłem „Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa".

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych po raz kolejny zaprasza na Forum TERMOMODERNIZACJA przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu.

Podczas tegorocznej edycji konferencji wśród poruszanych tematów znajdzie się bardzo aktualne zagadnienie, jakim jest racjonalne wykorzystanie potencjału energetyki odnawialnej w celu poprawy efektywności i ograniczenia emisji zanieczyszczeń w sektorze budownictwa.

Wykorzystanie źródeł odnawialnych do zasilania w energię budynków nowych jak i modernizowanych jest obecnie pożądane a często wręcz nieuniknione. Ważne jest jednak aby podejmowane działania były zasadne, spójne, długofalowe. W czasie trwania forum postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie jaki jest potencjał zastosowania źródeł odnawialnych do zasilania budynków poddawanych termomodernizacji. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

  Forum TERMOMODERNIZACJA 2019

  3 kwietnia 2019, budynek Tower-Service

  ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie

Forum termomodernizacja
fot. materiały prasowe
warto przeczytać
tematy z okładki
Ogrzewanie podłogowe
Nowoczesne urządzenia grzewcze wytwarzają ciepło o niskich parametrach, więc w instalacjach przez nie zasilanych najlepiej sprawdza się ogrzewanie płaszczyznowe. W...
OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Podstawowe zasady zestawiania kolorów
Nie jest tajemnicą, że udane zestawienie kolorów to klucz do pięknych wnętrz. Prezentujemy podstawowe zasady rządzące kolorami. Może dzięki lekturze...
FARBY DO WNĘTRZ