Modne kolory wnętrz

Poznaj sugestie trendsetterów

Remigiusz  Łangowski
Remigiusz Łangowski

Kolory potrafią całkowicie odmienić wygląd przestrzeni. Podpowiadamy, które z nich będą na topie w nadchodzących miesiącach i jak odświeżyć wystrój nie wydając na to dużych pieniędzy.

Wiodący producenci farb każdego roku prezentują najnowsze trendy związane z kolorystyką wnętrz, która będzie modna w nadchodzącym sezonie. Nie są jednak jednomyślni – w praktyce każdy z nich przedstawia swój własny kolor roku. Ich typy mają odzwierciedlenie w wyborze kolorów ścian, meblarstwie oraz dodatkach do wnętrz. W tym roku zaproponowali dosyć intensywne barwy o ciepłym odcieniu. Dlaczego warto śledzić szybko zmieniające się trendy? Żeby wiedzieć, co jest na czasie. Może wśród aktualnych propozycji znajdziemy coś, co idealnie trafi w nasze gusta, będzie pasowało do wystroju wnętrz i zostanie z nami na dłużej.

Wyrazisty kolor ożywia wnętrze i nadaje mu indywidualny charakter. Można nim podkreślić tylko jedną ścianę w pomieszczeniu – na przykład tę, na którą patrzymy siedząc na kanapie. Projekt: Hokum Architekci

fot. Sylwester Rejmer

W artykule znajdziesz:

  • informacje o najmodniejszych kolorach
  • jak zestawiać barwy
  • praktyczne porady, jak dostosować kolor do pomieszczenia
  • w jaki sposób unowocześnić wnętrze bez dokonywania rewolucji
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 5/2018 Tekst architekt Remigiusz Łangowski
warto przeczytać
tematy z okładki
Optymalne ocieplenie
Czy warto ocieplić ściany grubszą warstwą izolacji niż przewidziana w projekcie domu? Sprawdzamy, czy w każdej sytuacji się to opłaca.
IZOLACJA TERMICZNA
Jak urządzić nieduży salon
Wprawdzie niewielki salon skazuje nas na pewne ograniczenia, ale może też mieć niepodważalne zalety. Przede wszystkim jest przytulny, a to...
ARANŻACJA SALONU