X Kongres Stolarki Polskiej

To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce odbędzie się 23 i 24 maja w hotelu Warszawianka w Jachrance.

Program X Kongresu Stolarki Polskiej tworzą trzy bloki tematyczne. „Przemysł 4.0 w branży stolarki budowlanej” to temat pierwszego z nich, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jakie znaczenie ma transformacja cyfrowa dla prowadzenia biznesu, i poznają przykłady wprowadzania rozwiązań Przemysłu 4.0 w firmach produkcyjnych. Temat II bloku to „Stolarka SMART – przyszłość branży. Trendy światowe, producent – punkty handlowe, montaż”. Otworzy go prelekcja Roberta Koniecznego, szefa pracowni KWK PROMES, który opowie o SMART stolarce w architekturze przyszłości. Przedstawione zostaną też światowe trendy i ich wpływ na ofertę produktową branży.

Nie zabraknie dyskusji panelowej o tym, w jaki sposób kreować produkty przyszłości. Poprowadzi ją Radosław Murat z redakcji „Muratora”. III blok tematyczny poświęcony będzie zagadnieniom marketingowym – „Jak sprzedawać więcej i drożej, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?”.

Podczas panelu będą poruszane między innymi tematy, jak producent stolarki może sprzedawać swoje produkty młodym pokoleniom i w jaki sposób dostosować komunikaty do odbiorcy.

Bieżące informacje i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: kongres.poid.eu.

kongres
fot. Materiały prasowe
Wydanie: Murator 06/2019
tematy z okładki
Na jasnym i ciepłym poddaszu
Laureatami konkursu „Czyste powietrze z Muratorem” w kategorii „Poddasze” zostali właściciele domu w Popławach. Relacjonujemy przebieg prac związanych z realizacją...
ADAPTACJA PODDASZA
Domy solarne
Czy dom może być ogrzewany wyłącznie energią słoneczną? Czy można zrezygnować z energii pochodzącej z paliw kopalnych bądź z energii...
OGRZEWANIE DOMU